Coin Master v3.5.700 APK MOD (Sınırsız Para/Döndürme) indir 2022

Coin Master v3.5.700 APK MOD (Sınırsız Para/Döndürme) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriOyun
5 ( 178 Puan )
Price: $0
Uygulama ismi Coin Master
Yayıncı Moon Active
Tür Oyun
Boyut 67MB
Son Sürüm 3.5.700
MOD Özellikleri Sınırsız Para/Döndürme
Orjinal Google Play
Coin Master is the most famous version in the Coin Master series of publisher
Mod Version 3.5.700

İndir (67MB)

Bu dünyada muhteşem ürünler olduğuna inanıyor musunuz? Evet, Coin Master’ın ağlatısal dönüşü, her birimizin kaçırmaması gereksinim duyulan tesirinde bırakan ve coşku verici bir süper oyunu işaretlemek şeklinde olacak. Coin Master, sizin için sağlam bir deniz köyü inşa edebilmek için milyonlarca oyuncuyu diğeri insanların altın paralarına saldırmaya, çevirmeye ve yağmalamaya çeken bir oyundur. İlginç, doğru. Bu yüzden beklemeyin, derhal indirip oynamayın. Oyuncular, dünyadaki pek oldukca sıkıntıyı gidermek için acayip şeyler ve çekici hediyeler deneyimleyecek ve arkasından yeni güne luk ve itimatı tekrardan kazanmamıza destek olacak. Bu sıcak ve ağlatısal, coşku verici süper ürünlerle Coin Master APK ile dünyayı yok edelim.

COIN MASTER NASIL OYNANIR?

Oyuncular, kolayca üstesinden gelmek ve kibir ve zenginlikle dolu Coin Master’ın halefi olmak için acil ve uzun vadeli hedefler belirlemelidir. Oyuncular bu sonsuz muharebede Hırsız, Híp Pi, Kral yada Korsanlar olmak için esrarengiz topraklara seyahat edecekler. İlk olarak, oyuncu, sağlam ve sağlam deniz evlerinin modellerini inşa etme sürecine destek olacak kıymetli ve acayip ganimetler bulmak için arayacaktır. Kendi şansınızı deneyim etmek için çarkı çevirin ve hediyeler saldırı zamanı, para, kalkanlar yada baskınlar olabilir. Oyun süresince güçlü köyler inşa edebilmeniz ve seviyeleri geçebilmeniz için jeton yada altın kaplama vurarak para kazanın. Köyler inşa edildiğinde, oldukca havalı nesnelerle daha geniş ve ferah nesnelerle yeni topraklarda yeni köyler inşa edeceğiz. Köyünüzü size saldırmaya çalışan diğeri korsanlardan korumak için bir müdafa kalkanı kazanın.

Kendi köyümüzü inşa etmemiz için bizlere muhteşem bir kaynak vermek için birlikte korsan yoldaşlarına saldır ve soy. Tüm Kartları toplayın! Daima para değildir; gömü de olabilir! Desteleri tamamlamak ve bir sonraki köye geçmek için kartları toplayın. Fethettiğiniz her köyde zaferiniz daha da iyi olacak!

COIN MASTER OYNAYACAĞIZ NE KAZANDIK?

Coin Master, her yerdeki gençlerin oyunudur, bu yüzden dünya genelinde dostlar edinmek ve oyunda ve hayatta daha iyi arkadaşlara haiz olmak için çevrimiçi toplulukla kart alışverişinde bulunacağız. Ek olarak, çevikliği gerçek hayatta uygulamak için çevikliği değişik işlere uyguluyoruz. Bir tek bu değil, hem de gizemli oyun, her insanda bulgu ve öğrenme arzusunu da teşvik ediyor.

Oyunda ana dil İngilizce, şu demek oluyor ki oyun oynarken. Oyuncular hem eğlence gereksinimlerini karşılayabilir hem de oyundaki kelimeler vesilesiyle her bir kişinin mevcut bilgisini geliştirmek için daha oldukça İngilizce bilgisi öğrenebilirler. Bu sayede, her bir kişinin azim ve uygulamasını eğitmeye destek sağlar.

COIN MASTER OYUNUNDA GÖRÜNTÜ VE SES KURULUMU

Keskin, titiz ve iyi ayarlanmış görüntülerle Coin Master APK , oyuncuların onu keşfetmesi için bir coşku yarattı. Renk uyumlu, kör edici değil, bu yüzden güzel. Her karakter, tüm gözleri üzerine çekmek için oldukca güzel yaratılmıştır. Tasarımcılar bu rahat görüntüleri karakter olarak kullanırken oldukca zekiler şundan dolayı oldukca telaşlı, hantal ve baş döndürücü değiller.

Ses açısından değişik bir sese haiz olması her oyun seviyesine bağlı olacaktır. Bir düzeyde bile, ses değişik aşamalarda farklıdır. Oyun modlarına bağlı olarak ses muhteşem; sesin de değişik tiz seviyeleri var, resimle oldukca uyumlu ve çalma ritmi.

Coin Master’daki uzmanlığı net bir halde görmenin yanı sıra oynanışı da anladık şeklinde görünüyor. Daha net algılamak için, öğrenmeye kıymet olanı bulmak için birlikte Coin Master oynayalım. Böylece bizlere destek olacak ve birçok kıymetli beceriyi eğitecek, yorucu bir emek harcama gününden sonrasında stres atmamıza destek olacak. Bir tek bu değil, oyun hem de oyun tasarımı mevzusunda tutkulu olanların oyunda fikir bulmasına, birçok yeni şey keşfetmesine ve işlerine ilgi duymasına da destek oluyor.


Coin Master v3.5.700 APK MOD (Sınırsız Para/Döndürme) indir 2022 İndir


İndir (67MB)

Artık indirmeye hazırsınız Coin Master ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.