Dizipal
Dizipal

Dizipal APK v9.8.5 (Reklamsız) indir 2022


İndir (10MB)

Dizipal APK indirEn güncel yerli yabancı diziler Dizipal APK 'da. Dizilerin tüm bölümleri, hakkında yazılan yorumlar ve dizilerin tüm oyuncuları hakkında bilgilerinin de yer almış olduğu uygulama ile yerli ve yabancı dizileri fazlaca yakından takip e

Android Android Eğlence
4 ( 921 puan )
Fiyat: $0
Uygulama ismi Dizipal
Yayıncı Dizipal
Tür Eğlence
Boyut 10MB
Son Sürüm 9.8.5
MOD Özellikleri Reklamsız
Orjinal Google Play
Dizipal is the most famous version in the Dizipal series of publisher
Mod Version 9.8.5

Dizipal APK indir

En güncel yerli yabancı diziler Dizipal APK ‘da. Dizilerin tüm bölümleri, hakkında yazılan yorumlar ve dizilerin tüm oyuncuları hakkında bilgilerinin de yer almış olduğu uygulama ile yerli ve yabancı dizileri fazlaca yakından takip edebileceksiniz.

Netflix benzer biçimde popüler film-dizi seyretme platformlarındaki içerikler HD kalitede sunuluyor. Android telefondan dizi izlemeyi seviyorsanız, Dizipal APK uygulamasını tavsiye ederim. Popüler Türkçe dublajlı yabancı dizi seyretme sitesi Dizipal ’ın mobil uygulaması da bulunuyor.

Dizipal APK üstünden dijital platformlarda gösterilen yerli yabancı dizileri (Aşk 101, La Casa De Papel, Hakan Muhafız benzer biçimde en fazlaca izlenen Netflix dizileri dahil) ücretsiz bir şekilde Türkçe dublajlı ve altyazılı dil seçeneğiyle 1080P kalitede seyredebilirsiniz.

Dizipal Apk Indir 1

 

Dizipal APK Son Sürüm

Dizipal APK , mükemmel bir ara yüze haiz. Karşılama ekranında günün en fazlaca izlenen popüler dizileri ve o ay içinde en fazlaca izlenmiş diziler listeleniyor. Yerli yabancı dizileri parasız ve yüksek kalitede izleyin. Uygulama, kullanıcılara nerede olurlarsa olsunlar uygulama hizmetlerinden yararlanma olanağı sağlar ve gereksinim duyacakları tek şey kuvvetli ve istikrarlı bir web bağlantısı olacaktır.


İndir (10MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dizipal ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir