FaceApp APK indir v10.2.4.2 (Premium) 2022

FaceApp APK indir v10.2.4.2 (Premium) 2022

Android Android 4.0 ve üzeriFotoğrafçılık
5 ( 570 Puan )
Price: $0
Uygulama ismi FaceApp
Yayıncı FaceApp Technology Ltd
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 44MB
Son Sürüm 10.2.4.2
MOD Özellikleri Premium
Orjinal Google Play
FaceApp is the most famous version in the FaceApp series of publisher FaceApp Technology Ltd
Mod Version 10.2.4.2
Content Rating PEGI 3

İndir (44MB)

Fotoğraflar, çağdaş zamanlarda insanoğlu için daima en iyi yoldur. Bu kendini ifade eder. Bu, birçok yazılım üreticisinin insanları kendilerini daha memnun etme yarışına katılmasına niçin oldu. Zira artık birçok insanoğlunun toplumsal ağlarda yüzlerini gerçek görünümlerinden daha oldukça önemsediği doğru. Bundan dolayı fotoğraf düzenleme uygulamaları şimdiye kadarki en coşku verici kullanım türü haline geldi. FaceApp PRO APK , bu uygulamaların geleneksel gelişimini takip etmez. Kullanıcıları cezbeden ve daha keyifli bir edinim yaşamalarını elde eden yeni bir teknoloji türü ile donatılmıştır. Uygulamalar güzelleştirebildiğinde ve kullanıcılara aslına bakarsan malum ve popüler makyaj özelliklerini sunduğunda bu hakikaten anlaşılabilir. Değişiklik ve fark yaratmak esastır.

FaceApp’in birkaç kolay dokunuşla özçekiminizi tamamen değişik çalışmalara dönüştürebileceği söyleniyor. Bu, kullanıcı başka bir kişiye, başka bir benliğe, daha parlak, daha kendinden güvenilir olabildiğinde tamamen doğrudur. Hala emek harcama mekanizmasını anlamadıysanız, bu FaceApp tarafınca kendisi için geliştirilen bir insan yüzü tanıma AI şeklidir. Gelişmiş teknoloji kullanıcıları, bunun en gelişmiş portre düzenleme teknolojilerinden biri bulunduğunu düşünüyor. FaceApp AI’ın desteğiyle, selfie’niz daha güzel olacak yada kimi zaman yalnız kullanıcının eğlencesi için. Aslen, bu iki unsur bununla birlikte bu uygulamanın gelişiminin iki ana yönüdür.

Cinsiyeti değiştirin, saç stilini özelleştirin ve daha birçok değişim

Bu uygulamayı aynı kategorideki öteki tüm ürünlerden daha keyifli icra eden da budur. Doğrusu bu özellikleri etkinleştirdiğinizde telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflar orijinalinden tamamen değişik hale gelecektir. Sizi daha güzel yapmaz fakat bolca kahkaha yaratır. İnanılmaz şeylerin yanı sıra, kullanıcılar gerçek hayatta elde edemeyeceğiniz şeyleri de deneyimleyebilir.

– Asla başka bir cinsiyetle kendin olmayı düşündün mü? Kuvvetli bir adam akıllı telefon kamerasıyla kız olur. Ya da prenses şeklinde şirin bir görüntü ardında koşan bir kızın Viking sakalı vardır. Bisexuel yada gey değilseniz, bu deneyimler hakikaten elde edilemez. Yalnız birazcık deneyimlemek ya da aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli bir oyun olmak istiyorsunuz.

– Cinsiyet değiş tokuşu çalışmasına benzer şekilde, kullanılan yaşları değişiklik yapmak sofistike bir araçtır. 30 yıl yada daha uzun bir süre içinde gelecekteki sürümünüz olabilirsiniz. Devamlı deneyimlemek, daha örneksiz bir ben olmak ve daha çok insan tarafınca güvenilmek istediğiniz şey budur. Ya da kimi zaman gençliğinize pişman olmuş olursunuz; Ek olarak son on yılda kendinizi ziyaret edebilirsiniz.

– Ek olarak, başka birçok deneysel değişim var, kullanıcılara bunun birçok değişik yaşam yaşamalarını elde eden bir vasıta bulunduğunu hissettiriyor. Mesela, AI’nın mevcut duruma uyacak şekilde özelleştirildiği, vücut şekilleri ve görüntünün gerçekliğini etkileyen öteki ayrıntılarla sizin için birkaç pozisyonda dövme yapabilir. Hitman, Heisenberg filtreleri ve öteki birçok akıllara durgunluk veren dönüşümler uygulamada daima mevcut olacak, böylece değişik insanlara dönüşebilir, kimi zaman idolünüz olabilirsiniz.

Parlak bir yüz – bunun şeklinde binlerce fotoğraf

Yayınlanma filtreleri, bu uygulamayı ilk kullanmaya başladığınızda muhtemelen ilk fark edilecek vasıta olacaktır. Bu, kullanmaya başladığınızda, bu özelliğin görüntünün yapısıyla beraber yüzünüzün yapısını süratli bir halde inceleyeceği ve FaceApp AI’ın sizi sürümün muhteşem versiyonuna dönüştüren vasıta olduğu anlamına gelir. Canım. Akıllı telefonunuzda bir Hollywood yıldızına dönüşebilmeniz abartı değil. Saç modeli ve saç rengi şeklinde kolay şeyleri ondan sonra, uygulama güzel bir yüz oluşturmak için lüzumlu öğeleri düzenlemenize destek olduğunda özelleştirebilirsiniz. Bundan sonrasında, makyaj şeklinde işler birazcık düzelir yada duruma gore fotoğraftaki zamanı değiştirir. Bilhassa kızlar için daha parlak hale getirmek için yüzünüze en parlak gülümsemeler eklenecektir. Bu özellik kullanışlıdır.


FaceApp APK indir v10.2.4.2 (Premium) 2022 İndir


İndir (44MB)

Artık indirmeye hazırsınız FaceApp ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.