FilmoraGo
FilmoraGo

FilmoraGo Pro v6.6.6 APK MOD (Premium/Kilitsiz) indir 2022


İndir (90MB)

Video düzenleme uzmanı olma tutkunuz, günümüzün en popüler video işleme aracı olan FilmoraGo – Video Editor, Video Maker For YouTube ile oldukça uzakta değil. Ses ekleme, video renklerini düzeltme vb. şeklinde biçimlerde sunmuş olduğu işin kalitesi s

Android Android Uygulama
5 ( 83 puan )
Fiyat: $0
Uygulama ismi FilmoraGo
Yayıncı WONDERSHARE TECHNOLOGY
Tür Uygulama
Boyut 90MB
Son Sürüm 6.6.6
MOD Özellikleri Premium/Kilitsiz
Orjinal Google Play
FilmoraGo is the most famous version in the FilmoraGo series of publisher
Mod Version 6.6.6
 • Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Paketlenmiş Facebook reklamları SDK'sı tamamen kaldırıldı;
 • Yerel crashlytics tamamen kaldırıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;

Video düzenleme uzmanı olma tutkunuz, günümüzün en popüler video işleme aracı olan FilmoraGo – Video Editor, Video Maker For YouTube ile oldukça uzakta değil. Ses ekleme, video renklerini düzeltme vb. şeklinde biçimlerde sunmuş olduğu işin kalitesi son aşama yüksek olduğundan bu kadar meşhur bir isim haline geldi. Özellikleri çeşitli ve etkili olmasına rağmen, bu parasız bir uygulamadır ve kullanımı diğeri uygulamalara kıyasla en kolay olanıdır. diğeri düzenleme araçları.

filmorago apk indir modtekno com 1filmorago apk indir modtekno com 2

UZMAN UHD VİDEOLARI

FilmoraGo’ya atıfta bulunarak Pro HD kalitesinde videolardan bahsetmemek mümkün değil. Bunlar senin başyapıtların. Dosyaları yayınlarken, 1440p (2560×1440), 1080p (1920×1080) şeklinde çözünürlük parametrelerini seçebilirsiniz… Bu uygulamanın çözünürlük ası, 3840×2160 spesifik bir parametre ile 2160p’dir. Bu avantajla, kullanıcılar artık dosyaları bulanık olan ve kaliteyi etkileyen diğeri uygulamalara yüklerken sorun yaşamazlar.

Yaşam görüntünüz, videolarda en gerçekçi ve canlı olanı tekrardan üretecektir. Bu uygulama, Feysbuk, Instagram, hatta Tik Tok ve WhatsApp, Youtube, vb. şeklinde bir ekip başka isim de dahil olmak suretiyle günümüzde gençlerin en yaygın olarak kullandığı uygulamalar zincirine direkt bağlantılıdır. Bu yüzden, bu, özgür çalışanların ilk tercihi olarak kabul edilir. müşterilerle videolar vesilesiyle çalışmak ve kontakt oluşturmak. Düzenlemeyi bitirdikten sonrasında bu biçim şeyleri Pro HD kalitesinde platforma kolayca yükleyebilirsiniz.

filmorago apk indir modtekno com 3filmorago apk indir modtekno com 4

PROFESYONEL VİDEO EDİTÖRÜ

Ustalaşmış video düzenleme deneyiminiz, büyüleyici bir ekip araçla adım atar. FilmoraGo APK en ustalaşmış kurgu özellikleriyle kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmayacağına söz veriyor. Peki bu uygulama ile ne yapacaksınız? Kullananların yerleşik filtreleri kullanmasına olanak tanır yada videolarınız için kendi renk tonlarınızı tasarlayabilirsiniz. Aydınlatma, efektler, ısı dengesi ayar parametreleri vb. ile videonun benzersiz olmasına destek olun.

İlk olarak, değişik bağlamlarda ve kişilerde bir ekip kısa video ile kullanıcılar bu biçim şeyleri tek bir kesintisiz videoda birleştirebilir. Kullanıcılar, videolara katılmanın yanı sıra, görünen istenmeyen videoları, hatalı kısımları tamamen kesebilir. Ek olarak video, yüklemeyi planladığınız platformlara uygun çeşitli oranlarda bir çerçeve sistemine hizalanacak ve uygulanacaktır. Bu özellik yardımıyla, hedef uygulamanın yanlış en boy oranı sebebiyle videonuz otomatikman uzunluk yada genişlik olarak kesilmekten korkmaz.

MÜZİK VE SES ÖZELLİKLERİ

Bir video tüm görüntüleri içeriyorsa, buna fotoğraf albümü denir, değil mi! Aynı derecede önemli olan ses sistemidir. Buradaki ses, orijinal videoda bulunan ses olarak anlaşılır ve ses eklenmiş olur. Kullanıcılar orijinal videodaki sesi ayırabilir ve onu şarkılar, kayıtlar yada canlı dublaj şeklinde başka bir ses formuyla ekleyebilir.

FilmoraGo’nun müzik mağazası, türden niceliğe ve kaliteye kadar çeşitlilik gösterir. Ek olarak, kullanıcılar iş için benzersiz bir kalite oluşturmak için kendi müziklerini kullanabilirler. Ses kalitesi, müzik entegre edildiğinde, ton ve hızı özelleştirebilirsiniz. Bu uygulama tamamen yeni kullanıcılar için uygundur zira işlem net harfler ve sembollerle optimize edilmiştir.

filmorago apk indir modtekno com 5filmorago apk indir modtekno com 6filmorago apk indir modtekno com 7

ALTYAZILAR VE GÖRÜNTÜLER KENDİ KİŞİLİĞİNİZİ OLUŞTURUR

İzleyiciler için yararlı bilgiler sunan videolar yada altyazıya gerekseme duyan yabancı filmler eğer olmazsa olmaz bir parçadır. FilmoraGo Pro APK kullananların altyazıları oldukça kolay bir halde eklemesine olanak tanır. Çeşitli yazı tipleri ve yazı tipleri ile kullanıcılar seçim yapmakta zorlanırlar ve en uygun olanı seçerler. Yalnız bu da değil, altyazıların görünmesinin tesiri de oldukça dikkat çekici. Altyazıların ve renklerin vs. yerleşimi tamamen kullanıcının elinde ve yaratıcı hayal gücündedir.

En alımlı ve çekici videoyu oluşturmak için kullanıcılar emojilerle birlikte çıkartmalar ekleyebilir. Sempatik ifadelerle izleyiciler, videonuzun getirmiş olduğu coşku verici ve güzel şeyler karşısında son aşama heyecanlanacaklar. Bununla birlikte, görüntü kesilir ve videoya eklenmiş olur. Örnek olarak, bir yerden, bir karakterden anlatmak istediğinizde,… görselini ekleyebilirsiniz. Bununla, izleyicilerin anlatmak istediğiniz nesneyi görselleştirmesi daha kolaydır.

Müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak için sürekli gelişiyoruz. Son olarak sürüm olan 6.1.0 ile uygulama birkaç yeni bilhassa güncellendi. Kullananların tamamlanmamış video dosyası ile tamamlanmış video dosyası içinde net bir halde fark yapmalarına destek olmak için bir taslak kutusu oluşturulmuştur. Tipografi, yazı tipleri, efektler ve renk tonları şeklinde belirli özelliklerde kaynak sistemi eksiksiz olması için eklenmiştir.


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız FilmoraGo ücretsizdir. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir