Inat TV Box
Inat TV Box

inat TV Box v11 APK MOD (Reklamsız) Canlı Maç izle 2022


İndir (10MB)

inat TV Box APK indir uygulaması, bir fazlaca kişinin aramış olduğu ve inat tv olarak bilmiş olduğu uygulamanın yeni bir versiyonudur. Bu uygulamanın en büyük pozitif yanları ise, eğer akıllı televizyonunuz var ise bu tv yardımıyla uygulamayı indirer

Android Android Eğlence
5 ( 509 puan )
Fiyat: $0
Uygulama ismi inat TV Box
Yayıncı inat TV
Tür Eğlence
Boyut 10MB
Son Sürüm 11.0
MOD Özellikleri Reklamsız
Orjinal Google Play
inat TV Box is the most famous version in the inat TV Box series of publisher
Mod Version 11.0

inat TV Box APK indir uygulaması, bir fazlaca kişinin aramış olduğu ve inat tv olarak bilmiş olduğu uygulamanın yeni bir versiyonudur. Bu uygulamanın en büyük pozitif yanları ise, eğer akıllı televizyonunuz var ise bu tv yardımıyla uygulamayı indirerek canlı parasız maç izleyebilir ve yalnız bu şekilde de kalmayıp bir fazlaca dizi, film ve tv kalanını parasız bir halde seyredebilirsiniz. İnat Box v11 uygulamasında netflix, blutv film ve dizilerinden tutun canlı ve parasız şekilde maç izleyebileceğiniz bir fazlaca kanal bulunmakta ve bunu kesintisiz bir halde yapacaksınız. Bir oldukca kişiye bu şekilde bir uygulama lüzumlu, bunun sebebi de parasız maç seyretmek ve diğeri şeyler telefon üstünden pek mümkün değildir fakat bu uygulama bunu mümkün kılıyor ve bu yüzden bir fazlaca kişi tarafınca seviliyor ve indiriliyor.

inat box apk indir modtekno com 1

inat Box APK iyi mi Nasıl yüklenir?

Parasız maç izlemenin yanında, dizi ve film benzer şekilde özellikleri bulunan ve bu özellikleri yardımıyla bir fazlaca kişi tarafınca sevilerek kullanılan inat box uygulaması için inat Box APK Iyi mi Yüklenir? sorusu en fazlaca sorulan sorulardan birisidir. Bu probleminin cevabı da aslen oldukça kolay, sitemiz üstünden sürekli olarak güncel tuttuğumuz ve apk dosyasını sunduğumuz için sitemiz üstünden yükleyebilirsiniz. Bunun için şu adımları takip edin;

  • Şimdi indir butonuna tıklayın.
  • Yönlendiğiniz sayfada bir kaç saniye bekledikten sonrasında indirme sayfasına gidin.
  • APK dosyasını yükleyin.
  • Bilinmeyen kaynak ve uygulamalara izin verin.
  • APK dosyasının kurulumunu başlatın.

Kurulumu başlattıktan sonrasında yapmanız gereksinim duyulan uygulamanın kurulmasını beklemek, APK dosyası hızlıca kurulacağı için kurulum bittiği benzer şekilde uygulamayı başlatarak canlı maç, parasız müzik seyretme ve film seyretme keyfine başlayabilirsin.

inat box apk indir modtekno com 2

inat Box indir

İnat box ile inat tv arasındaki farkı merak ediyor olabilirsiniz, aslen ikisi de birebir aynı özelliklere haiz olsa da biri tv kullanımı için daha uygundur. Düzgüsel inat tv uygulaması tv için pek uygun olmadığından dolayı uygulama sahipleri inat box olarak yeni bir uygulamayı piyasaya sürüyor. Sizler için inat box indir linkini sunuyoruz, bu sayede bir fazlaca popüler diziyi, canlı maç ve bir fazlaca filmi izlemeniz mümkün olacak. Ek olarak, yalnız bu da değil bunun haricinde bir fazlaca şampiyonlar ligi, süper lig, avrupa ligi ve daha bir fazlaca maçı takip edebilir ve seyredebilirsiniz. Bu uygulama yardımıyla tüm bu biçim şeyleri kolayca yapabilmeniz mümkün. Alternatif olarak bir fazlaca dizi ve film seyretme uygulaması olsa da canlı maç seyretme kısmında bir fazlaca uygulama kaliteli olmadığı için donarak yayınlanma veriyorlar fakat bu yüzden inat box uygulaması diğeri uygulamalara nazaran fazlaca daha oldukca tercih ediliyor şu sebeple kesintisiz maç yayınları yardımıyla istediğiniz benzer şekilde maçları seyredebiliyorsunuz.

inat box apk indir modtekno com 3

İnat Box APK İndir – Canlı Parasız Maç İzle

Canlı ve parasız bir halde maç seyretme olasılığı sunan inat box apk indir yardımıyla istediğiniz benzer şekilde maçları takip edebilirsiniz. Yalnız süper lig maçları için değil, bir fazlaca maçı takip edebileceğiniz benzer şekilde Avrupa ligi, Şampiyonlar ligi ve daha bir fazlaca maç müsabakalarını uygulama üstünden parasız ve kesintisiz olarak seyredebilirsiniz. Bir fazlaca maç yayını veren uygulama ve site olmasına rağmen bu işi inat box uygulaması kadar iyi yapabilen yok, bu sebeple bu kadar fazla kişi tarafınca tercih ediliyor. Ek olarak, televizyonunuz akıllı tv ise bu sayede bu uygulamanın kurulumunu yapabilir ve televizyonunuz üstünden seyredebilirsiniz.


İndir (10MB)

Artık indirmeye hazırsınız inat TV Box ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

remzi yaslak

Cok iyi

Cevapla -

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir