Let’s Survive v1.0.3 MOD APK (Hileli Son Sürüm) indir 2022

Let’s Survive v1.0.3 MOD APK (Hileli Son Sürüm) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriMacera Oyunları
4 ( 487 Puan )
Price: $0
Uygulama ismi Let's Survive
Yayıncı TREASTONE LTD
Tür Macera Oyunları
Boyut 90MB
Son Sürüm 1.0.3
MOD Özellikleri Hileli Son Sürüm
Orjinal Google Play
Let's Survive is the most famous version in the Let's Survive series of publisher
Mod Version 1.0.3

İndir (90MB)
  • Ücretsiz El Sanatları
  • Yeterli kaynağınız olmasa bile tezgahlarda bir şeyler üretebilirsiniz.

Hayatta kalma oyunları, piyasadaki en popüler türlerden biridir ve eğlence için en iyi seçimdir. Ve bilhassa zombi temalı oyunlar, dünyanın dört bir tarafındaki oyunculardan giderek daha oldukca ilgi görüyor. Zombi pandemisinde hayatta kalma oyunu arıyorsanız Let’s Survive APK oyunu görkemli bir seçim. Bu oyun, görkemli bir hayatta kalma oyunu yaratmak için lüzumlu tüm unsurları bir araya getiren ve oyunculara görkemli bir edinim getiren oyundur.

ESKİ HİKAYE AMA OYUNCULARIN DİKKATİ HALA DEVAM EDİYOR

Bu oyun, oyunun hikayesinin asla değiştirilemeyeceği için düzgüsel oyunlardan değişik değil. Oyunun hala oldukca tanıdık bir motifi var ve oyunun en mühim özelliği bunaltan hale gelen şeyler. Oyuncu, diğeri oyunlarda gördüğünüz birçok şeyi hissedebilir ve bu asla aynı şey değildir.

Oyun hala oldukca tanıdık bir hikayeye haiz, dünyanın beraber rahat bir yaşamı olan oyuncu. Fakat sonrasında ansızın bir salgın patlak verdi ve insanları zombilere dönüştürebilen virüsler hızla patladı. Bu, neredeyse tüm insanları, yalnızca başkalarının etini yemeyi düşünen tehlikeli bir mahluk haline getirdi. Fakat dünyanın bir yerinde hala bu salgından kurtulan insanoğlu var ve hayatta kalanlardan biri de sensin. Oyunda oyuncuların tek yapması gereksinim duyulan hayatta kalmaktır, ırkınızı sürdürebilmek için hayatta kalmalısınız.

GİZLENMEK VE YAŞAMAK İÇİN BİR TEMEL OLUŞTURUN

Bu oyunda oldukca mühim bir rol oynayan bir şey var: Oyuncunun evi, ki bu da hayatta kalmanıza destek olacak. Bir ev yada barınak oldukca mühim bir oyuna haizdir, oyuncular onları korumak için orada dinlenebilir, yiyecek ve vasıta gereç depolayabilir. Zombilerden bir hücum olduğunda, ev, oyuncunun oraya saklanmak için gitmesi gereksinim duyulan yerdir. Yapabileceği onlarca fonksiyon ile ev inşa etmek, bu dünyada hayatta kalmak isteyenler için oldukça mühim bir görevdir.

Bir ev inşa edebilmek için, oyuncunun ev inşa etmek için kullanılacak lüzumlu şeyleri toplaması gerekir. Oyuncuların materyal bulabilmeleri için dışarı çıkmaları gerekiyor, bir tek dışarıda sizi bekleyen birçok çekince var. Oyuncuların ek olarak oldukca fazla endişelenmesine gerek yok şundan dolayı oyun başladığında, oyuncu inşa etmek için lüzumlu tüm şeylerle beraber güvenli bir alanda olacak.

TEHLİKELİ BİR DÜNYADA HAYATTA KALMAK

Oyuncular, yaşadığınız dünyanın oldukca tehlikeli bir yer bulunduğunu bildiğinden, bu tehlikelerle sık sık karşılaşıyorsunuz. Yiyecek, su ve daha fazlası benzer şekilde oyuncunun görmezden gelemeyeceği şeyler vardır. Oyuncuların, karakterlerinin ateş için kullanabilecekleri tüm bu şeylere haiz olduğundan güvenilir olmaları gerekir.

Bu şeyler, oyuncular yalnızca oldukca sayıda zombinin sizi beklediği kentsel alanlar benzer şekilde belirli yerlerde bulabilirler. Oyuncunun tüm bu tehlikelerden kurtulabilmesi için her şeyi hazırlaması gerekiyor.


Let’s Survive v1.0.3 MOD APK (Hileli Son Sürüm) indir 2022 İndir


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız Let's Survive ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.