Modern Combat 5
Modern Combat 5

Modern Combat 5 v5.8.7a APK MOD (Ölümsüz Karakter) 2022


İndir (70MB)

Ateş etme mevzusunda tutkuluysanız, o süre muhteşem, sizin için fazlaca uygun bir oyun derhal Modern Combat 5 APK olarak karşınıza çıkacaktır. Bu oyun Gameloft SE ailesi tarafınca geliştirilen Aksiyon türüne aittir. Mobil cihazlarda fırtınalar estird

Android Android Oyun
5 ( 157 puan )
Fiyat: $0
Uygulama ismi Modern Combat 5
Yayıncı Gameloft
Tür Oyun
Boyut 70MB
Son Sürüm 5.8.7a
MOD Özellikleri Ölümsüz Karakter
Orjinal Google Play
Modern Combat 5 is the most famous version in the Modern Combat 5 series of publisher
Mod Version 5.8.7a
  • Düşman hareketsiz kaldı

Ateş etme mevzusunda tutkuluysanız, o süre muhteşem, sizin için fazlaca uygun bir oyun derhal Modern Combat 5 APK olarak karşınıza çıkacaktır. Bu oyun Gameloft SE ailesi tarafınca geliştirilen Aksiyon türüne aittir. Mobil cihazlarda fırtınalar estirdiği için muhteşem bir perspektiften süper bir çekimi hak ediyor. Oyuncuları cezbeden birçok yeni bilhassa birlikte, teatral bir silahlı dövüş biçimiyle birçok coşku verici duygu yaşayacaksınız. Bu oyun size nihai mutluluğu getirmeyi vaat ediyor. Gelin birlikte daha fazlasını öğrenelim!

modern combat 5 apk indir modtekno com 1

HİKAYE AÇIKLAMA

Modern Combat 5, dünyaca meşhur büyük şehirlerde geçen silahlı bir dövüş oyunudur. Bu oyundaki ana karakter, Modern Combat 4’ten küçük bir karakter olan Caydan Phoenix’tir. Oyunun açılışı, ana karaktere bir misyon atanmasıdır – terörist grubun kitle imha silahları taşımasını durdurmak – adı Dünya Kurtuluş Ordusu. Kampanyayı yürütmek için Gilman Security şirketinin silahlı adamı ve diğeri karakterler Sophie Daviau ve Isaac Tukura rolünü oynayacaksın.

Kampanyanın eleştiri görevi, düşmanı yok etmek ve insanların yaşamını tehdit eden tehlikeleri önlemektir. Oyuna katılın ve oyuncular son aşama şiddetli ve coşku verici savaşlar yaşayacaklar. Geçmişin gizemini hatırlatacak ve düşmanın sayısız gizli saklı saklı entrikalarını ortaya çıkaracaksınız.

modern combat 5 apk indir modtekno com 2

ÇOK OYUNCULU MODLAR

Oyun, nispeten tanıdık bir oynanışa haiz birinci şahıs nişancı türüne haiz. Oyuncular, son aşama sıkıntılı koşullara haiz bombalarla dolu bir harp alanında savaşacaklar. Kampanya vakaları, Spec Ops Mission, Multiplayer dahil olmak suretiyle sizin için 03 değişik oyun modu var. Sürmek zorunda kalmadan oyun modları içinde kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Ek olarak aksesuarlar, silahlar,…

Oyun kimi vakit 2 ila 6 kişilik bir grup düşmanla savaşmanız gerektiğinde maç için bir zirve noktası oluşturur. Rakibin görkemli ateş gücü olduğundan, yaralanmamak ve gene de düşmanı yok etmek için ustaca hareket etmeli ve geri ateş etmelisiniz. Atıştaki beceriniz ve deneyiminiz, savaşınızın başarısını yada başarısızlığını önemli seviyede belirleyecektir.

modern combat 5 apk indir modtekno com 3

OYUN KILAVUZU

Bu oyunu asla deneyimlemediyseniz, size iyi mi oynanacağına dair kısa ve rahat bir rehber vereceğim! Her şeyden ilkin, denetim sistemini makul olacak şekilde ayarlamanız gerekir. “Ateş” ve “amaç” düğmelerini aynı tarafa varsayılan olarak ayarlamak yerine, değişik taraflara değiştirin. Gönderen: Hedefleme düğmesini senaryonun sol tarafına koyarak. Bu değişiklik, denetimde karışıklığı önlemenize destek olmak içindir. Oradan oyun esnasında reflekslerinizi birçok kez geliştirin.

Arkasından, bir oyunun otomatik sisteminin ne işe yaradığını anlamanız gerekir. Ateş ederken otomatik ateşlemeyi iyi mi kullanacağınızı öğrenmek için birazcık araştırma yapmanız gerekiyor. Bu size cephane kazandırır; bununla beraber, duyarlılık için ateş etmek için süratli tepkiler oluşturun. Mermilerden kaçınmak istediğinizde, çömelme – gizleme moduna geri dönersiniz. Bu mod, engellerin arkasına saklanmanıza izin verir, yalnız gene de düşmanı gözlemleyebilir ve zamanı ulaştığında düşmanı yok etmek için saldırabilirsiniz. Oyunda zaferi artırabilmek için oyun haritasına da hakim olmanız gerekiyor. Arazide ve arazide net bir halde ustalaşmak, açık alanlar, yüksek görünürlük, sağlam duvarlar yada gizli saklı saklı engeller şeklinde değişik durumlarda akıllı üsleri seçmenize destek olacaktır.

modern combat 5 apk indir modtekno com 4

Öne Çıkanlar

Bir atış oyunu olmasına rağmen, gene de Grafiklere odaklanmıştır. 3D grafik tasarımı şaşırtıcı derecede güzel, oyun yapımcısının dikkatini ve yatırımını gösteriyor. Oyundaki animasyon efektleri dere efekti, görkemli şehir, düşen çiçek efekti, patlama efekti şeklinde fazlaca canlı, çekici, oyuncuları kendine çekiyor. Hepsi görkemli ve güzel bir sahne yaratır! Ses ek olarak, oyuncunun aktivitelerinden çevredeki manzaraya kadar ağır çekim filmler şeklinde ayarlanmış, canlı ve gerçek olup, tümü önemli seviyede yatırım yapılmıştır.

(*5*)

Ek olarak, arayüz sezgiseldir ve istediğiniz şekilde oynamanız için oluşturulmuş ondan fazla katmanla özelleştirme olanağı sağlar. Oyundaki ödüller, birçok oyuncunun maçlardaki çabalarını motive eden çekici bir değere haizdir. Ek olarak hususi sınıfları etkinleştirerek, deneyim puanları ve beceriler biriktirerek daha ilgi çekici savaşlara katılarak oyundaki temel becerilerinizi geliştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Acımasız bir düşmana karşı kampanyaya katılmak istiyorsanız, bu oyunu deneyimlemeye çalışın!


İndir (70MB)

Artık indirmeye hazırsınız Modern Combat 5 ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir