Netv Gold
Netv Gold

Netv Gold v9.9 APK MOD indir 2022


İndir (10MB)

Türkiye'nin en iyi parasız süratli canlı TV uygulaması Netv Gold APK ile film, spor, belgesel, beyaz perde, dizi ve aklınıza gelebilecek diğeri tüm kanalları bulabilir ve seyredebilirsiniz. Uygulama tamamen parasızdır. Uygulamayı yüklerken telefonunu

Android Android Sosyal Ağ
5 ( 506 puan )
Fiyat: $0
Uygulama ismi Netv Gold
Yayıncı Netv
Tür Sosyal Ağ
Boyut 10MB
Son Sürüm 6.0
MOD Özellikleri PRO
Orjinal Google Play
Netv Gold is the most famous version in the Netv Gold series of publisher
Mod Version 6.0

Türkiye’nin en iyi parasız süratli canlı TV uygulaması Netv Gold APK ile film, spor, belgesel, beyaz perde, dizi ve aklınıza gelebilecek diğeri tüm kanalları bulabilir ve seyredebilirsiniz. Uygulama tamamen parasızdır. Uygulamayı yüklerken telefonunuzun ayarlar bölümünden bilinmeyen kaynaklar ayarı açık olmalıdır.

netv gold apk indir modtekno com 1 1

NETV Gold APK indir

Uygulamadaki yayınlar tam ekran seyredebilirsiniz, İzlemek istediğiniz kanalı açıp tam ekran tuşuna basmanız yeterlidir. Uygulamamız tamamen parasızdır web sitemiz üstünden derhal indirebilirsiniz.

Yeni nesil tasarım ile kasma, donma yapmaz ve oldukça küçük boyutludur. Serverimizde herhangi bir sorun oluşursa yedek sunuculardan devam etme özelliği vardır.


İndir (10MB)

Artık indirmeye hazırsınız Netv Gold ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir