Wings Of Steel
Wings Of Steel

Wings of Steel v0.3.4 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022


İndir (74MB)

Wings of Steel APK Hiçbir cenk uçağında oturacağınızı ve İkinci Dünya Savaşı'na katılacağınızı hayal ettiniz mi? Elbet, pek oldukça genç ve erişkin tarafınca cevap evet olacaktır. Bu sebeple bu, şimdiye kadarki en büyük insanlık zamanı olarak kabul e

Android Android Oyun
5 ( 630 puan )
Fiyat: $0
Uygulama ismi Wings of Steel
Yayıncı Illusion Magic Studio
Tür Oyun
Boyut 74MB
Son Sürüm 0.3.4
MOD Özellikleri Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Wings of Steel is the most famous version in the Wings of Steel series of publisher
Mod Version 0.3.4

Wings of Steel APK Hiçbir cenk uçağında oturacağınızı ve İkinci Dünya Savaşı’na katılacağınızı hayal ettiniz mi? Elbet, pek oldukça genç ve erişkin tarafınca cevap evet olacaktır. Bu sebeple bu, şimdiye kadarki en büyük insanlık zamanı olarak kabul edilen bir cenk. Ek olarak, genel olarak, uçağın kendisi hakkında tutkulu olan askeri meraklılar, ömürlerinde bir kez buna dahil olmak isterler. Yalnız bu pek ihtimaller içinde değil. Aslına bakarsak, oyunun yapımcıları, İkinci Dünya Savaşı bağlamında geçen savaşçıları uçurmak için simülasyon oyunları yaratarak hayranlara hitap etti.

wings of steel apk indir apkreis com 1

Dünya Savaşı hava muharebe uçuş simülatörü

Yeni Wings of Steel, Ağustos süreci için piyasaya sürüldü. Karmaşık ve merak uyandıran bir dövüş oyunu gibidir. Bununla birlikte, her şey 2. Dünya Savaşı bağlamını tamamen beklenmedik bir halde simüle ediyor. Birçok değişik ülkenin bayrağını taşıyan güzel tayyare, o yıl kanlı cenk alanı ateşine katıldı. Illusion Magic Studio, oyunculara yalnız meşhur antik uçaklarla muhteşem bir edinim sunmakla kalmıyor, bununla beraber son aşama çekici olan otomobil simülasyon oyununu da deneyimlemelerini sağlıyor. Hepsi Google Play sitesinde yayınlandı, bu yüzden mobil cihazınıza indirebilmek ve deneyimleyebilmek için küçük bir miktar ödemeniz gerekmiyor.

wings of steel apk indir apkreis com 2

Oyunun adını okursanız Wings of Steel bu oyunda kullanılan ana ekipmanın elbet tayyare bulunduğunu görmüş olacaksınız. Bununla birlikte, bunlarla birlikte, Gemiler, tanklar, Müttefiklerin ve Mihverlerin araçları benzer halde detaylı bir halde açıklanan ve II. Oyuncular direkt hizmet ettikleri ordunun komutanlığından atanacak. Derhal sonrasında savaşmak için hangi uçağı kullanacağınızı seçmenize izin verilecektir. Havayolları ve personel görkemli bir kalkış hazırlayacak. Yalnız, kalkıştan ve düşmanla yüzleştikten sonrasında, oyuncunun hayatta kalmasını ve geri dönmesini elde eden şey yeteneklerinizdir.

wings of steel apk indir apkreis com 3

Değişik görevler, değişik tayyare türlerine uyacaktır. Küçük, hafifçe uçakları kullanabilir ve düşman uçaklarını devirmek için sürekli ateş edebilen makineli tüfeklerle silahlandırabilirsiniz. Alternatif olarak, düşman gemilerini batırmak için bomba taşıyan savaşçılar. İkinci Dünya Savaşı’nda kullanılanlara benzer şekilde tasarlanmış seçeneklere haiz çarpıcı grafikler. Harp ortamı eşit derecede görkemli, gündüz ve gece efektleri net. Silahlar iyi tasarlanmış ve yükseltildiklerinde daha da çekici görünüyorlar.


İndir (74MB)

Artık indirmeye hazırsınız Wings of Steel ücretsizdir. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir