YouTube Vanced
YouTube Vanced

Youtube Vanced APK v17.04.45 (Premium Kilitsiz) indir 2022


İndir (77MB)

Youtube Vanced  APK , Youtube uygulamasının premium versiyonudur. Youtube Vanced  APK  ile beraber kullanıcı, reklamsız ve  arka planda video oynatma özellikleri ile beraber birçok özelliği kullanmaya başlamaktadır.Ana Özellikler: Pili ve göz yorgun

Android Android Eğlence
4 ( 531 puan )
Fiyat: $0
Uygulama ismi YouTube Vanced
Yayıncı Vanced
Tür Eğlence
Boyut 77MB
Son Sürüm 17.04.45
MOD Özellikleri Premium
Orjinal Google Play
YouTube Vanced is the most famous version in the YouTube Vanced series of publisher
Mod Version 17.04.45

Youtube Vanced  APK , Youtube uygulamasının premium versiyonudur. Youtube Vanced  APK  ile beraber kullanıcı, reklamsız ve  arka planda video oynatma özellikleri ile beraber birçok özelliği kullanmaya başlamaktadır.

Youtube Vanced Apk Indir 1

Ana Özellikler:

 • Pili ve göz yorgunluğunu azaltmak için gerçek AMOLED karanlık moduna haizdir.
 • Reklam engelleme etkinken, videolardaki tüm reklamları engeller ve videoları arka planda yada PiP (Fotoğraf içinde Fotoğraf) modunda oynatın – android 8.0 ve sonraki sürümleri destek sunar
 • MX Player şeklinde öteki video oynatıcılar şeklinde (yapılandırılabilir dolgu ile) Kaydırma Kontrolü ile parlaklığı ve ses seviyesini denetim eder.
 • Otomatik yine özelliği, en sevdiğiniz şarkıların ve videoların bir döngüde oynatılmaya devam etmesinin keyfini çıkarmanızı sağlar.
 • Yeni yorumlar kısmına yada mini oynatıcıya pek ilgi yok mu? Bu tarz şeyleri eski sürüme benzeyen tablet sürümüne geçirmeniz yeterlidir (birazcık sorunlu olsa da).

Özelleştirme:

 • Eski cihazlar için H.264 yada VP9’u zorlamak şeklinde Codec seçeneklerini geçersiz kılmaya izin verir.
 • Sinematik bir deneyime ihtiyacınız var ise, 60 fps yada HDR oynatmayı zorla kapatmanıza olanak tanır. (Hususi aygıt yapılandırmalarına erişim Discord yada XDA’dadır)
 • İsterseniz varsayılan video çözünürlüğünü yüksek yada düşük olarak ayarlamanıza ve ek olarak herhangi bir cihazda keskin 4K oynatma için ekran çözünürlüğünü geçersiz kılmanıza olanak tanır.
 • Varsayılan oynatma hızını 0,25x ile 2x içinde değiştirebilirsiniz (cihazınızın yeterince iyi olduğu varsayılarak)
 • Ev reklamları, ticari reklamlar, kullanıcı arayüzü reklamları, topluluk gönderileri, film ek satışı, kompakt film, film rafı kaldırma, kompakt afişler (covid bilgisi şeklinde), yorumları kaldırma ve oldukca daha fazlasını değişiklik yapma kabiliyeti!

Youtube Premium versiyonuna bir ödeme yapmak istemiyor ve Premium özelliklerini kullanmak istiyorsanız, Youtube Vanced APK uygulaması tüm ihtiyacınız olan şeyleri karşılayacaktır.


İndir (77MB)

Artık indirmeye hazırsınız YouTube Vanced ücretsizdir. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir